MKO

Członkowie Międzyzakładowej Komisji Oświaty NSZZ „Solidarność” w Olsztynie

na kadencję 2018-2022

 

Lp. Imię i nazwisko Szkoła/Placówka
1. Achranowicz Paweł I LO w Olsztynie
2. Bachura Katarzyna SP w Tuławkach
3. Białas Wiesława SP Nr 2 w Olsztynie
4. Biedrzycka Małgorzata SP Nr 18 w Olsztynie
5. Bogdanowicz Marcin I LO w Olsztynie
6. Borowa Alina SP Nr 5 w Olsztynie
7. Bronowska-Waliszewska Małgorzata ZS w Barczewie
8. Ciesielski Jacek SP w Ameryce
9. Cybowska Urszula PSM w Olsztynie
10. Cymańska-Kasprzyk Izabela ZSE-H w Olsztynie
11. Czołgoszewska Waleria SP Nr 33 w Olsztynie
12. Datta Bogusława ZS w Kolnie
13. Domarecka Iwona SP Nr 1 w Morągu
14. Domian Henryk SP w Ameryce
15. Dulczewska Grażyna ZS-P w Gietrzwałdzie
16. Emilian Joanna SP w Dywitach
17. Flisikowski Jerzy SP Nr 2 w Olsztynku
18. Fudala Anna ZSR Ostróda
19. Fydrych Monika SP Nr 11 w Olsztynie
20. Gajewski Krzysztof ZSP w Butrynach
21. Gajewski Wojciech SP Nr 3 w Dobrym Mieście
22. Gratunik Elżbieta SP w Żabim Rogu
23. Jakubowska Katarzyna ZS-P w Bezledach
24. Jurkian Katarzyna SP Nr 30 w Olsztynie
25. Kabelis Jadwiga ZSEiT w Olsztynie
26. Kalinowska Krystyna CPOW w Olsztynie
27. Kamińska Iwona ZS Samochodowych w Olsztynie
28. Karolczyk Ewa Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie
29. Kasprzak Andrzej ZS-P nr 1 w Olsztynie
30. Kazimierczyk Paweł ZSZ Ostróda
31. Kisielew Kazimierz SP Bukwałd
32. Klimaszewska-Mazur Ewa III LO w Olsztynie
33. Kołomak Irena ZSE w Olsztynie
34. Kołtko Dorota SP Nr 34 w Olsztynie
35. Kosiewska Bogumiła SP Nr 15 w Olsztynie
36. Kowalska Bożena SP Nr 30 w Olsztynie
37. Krupa Krzysztof ZS-P w Łukcie
38. Kułakowska Dorota SOSW w Olsztynie
39. Kutarba Jarosław ZSCKR w Dobrocinie
40. Lasiuk Danuta ZS Jeziorany
41. Lewicka Joanna SP Nr 29 w Olsztynie
42. Loret Jolanta SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie
43. Magnuszewska Małgorzata ZS Budowlanych w Olsztynie
44. Makowski Grzegorz SP Nr 9 w Olsztynie
45. Małż Jolanta SP w Szczęsnem
46. Maszczak Aneta ZSO Nr 1 w Olsztynie
47. Michniewicz Agnieszka ZSCHiO w Olsztynie
48. Moszczyńska Marzanna Zespół Sz-P Łęgajny
49. Ogonowska Hanna Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie
50. Olender Ewa SP Nr 7 w Olsztynie
51. Osik Bożena WM ODN
52. Ozdarska Joanna ZS G-S w Olsztynie
53. Pawłowski Grzegorz SP Nr 22 w Olsztynie
54. Piotrowska Narcyza SP Nr 13 w Olsztynie
55. Płócienniczak Danuta ZS-P Stawiguda
56. Późniak Beata SP w Jonkowie
57. Radtke Bożena ZS-P w Purdzie
58. Rafalski Eliasz ZSO Nr 7 w Olsztynie
59. Regimowicz-Róg Ewa ZSZiO w Morągu
60. Ryba Jolanta SP w Nowym Kawkowie
61. Skiba Paweł ZS-P Miłakowo
62. Smosarski Andrzej ZSO Nr 6 w Olsztynie
63. Stefańska Danuta SP Nr 2 w Morągu
64. Szydlik Elżbieta SP Nr 10 w Olsztynie
65. Śmiarowska Jolanta SP we Wrzesinie
66. Toczko Joanna ZSO Nr 3 w Olsztynie
67. Tokarzewska Ewa SOSW Żardeniki
68. Tyllo Hanna SP Nr 3 w Olsztynie
69. Tymińska Ewa PM Nr 3 w Olsztynie
70. Ulbrych-Kuczmarska Anna ZSR w Smolajnach
71. Wirchanowicz Agnieszka ZSM-E w Olsztynie
72. Włodarska Katarzyna Gimnazjum Publiczne w Dobrym Mieście
73. Wójcik Hanna Szkoła Policealna w Olsztynie
74. Wróblewski Maksymilian SP Nr 6 w Olsztynie
75. Zakrzewski Bogdan ZS w Dobrym Mieście