Zasłużeni nauczyciele i pracownicy oświaty odznaczeni Medalem Komisji Edukacji Narodowej w 2017r.

Jak co roku, na wniosek Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Olsztynie, Minister Edukacji Narodowej przyznała zasłużonym nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji 42 Medale Komisji Edukacji Narodowej.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:

  1. Beata Makowska – Szkoła Podstawowa Nr 34 w Olsztynie
  2. Dorota Kołtko – Szkoła Podstawowa Nr 34 w Olsztynie
  3. Barbara Kieżel – Szkoła Podstawowa Nr 10 w Olsztynie
  4. Urszula Leśniewska – Szkoła Podstawowa Nr 10 w Olsztynie
  5. Dorota Zabuska – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Olsztynie
  6. Hanna Danuta Borys – Szkoła Podstawowa Nr 14 w Olsztynie
  7. Jolanta Patalas – Szkoła Podstawowa Nr 5 w Olsztynie
  8. Jolanta Różańska – ZS Ekonomicznych w Olsztynie
  9. Sylwia Nowakowska – ZS Ekonomicznych w Olsztynie
  10. Kazimierz Szymański – ZS Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
  11. Jerzy Cybowski – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie
  12. Alicja Dzierzęcka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach
  13. Ewa Beksa – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach
  14. Irena Jasińska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach
  15. Małgorzata Raczkowska – Miejskie Przedszkole „Światełko” w Ełku
  16. Bogumiła Elżbieta Orzechowska – Miejskie Przedszkole „Światełko” w Ełku
  17. Ewa Drzymkowska – Miejskie Przedszkole „Światełko” w Ełku
  18. Joanna Kotarska – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Ełku
  19. Stanisław Masłowski – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Ełku
  20. Adam Franciszek Zawadzki – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Ełku
  21. Dariusz Malinowski – Zespół Szkół Nr 5 w Ełku
  22. Mariola Żelazkowska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostródzie
  23. Bożena Cichorek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostródzie
  24. Anna Dudzin – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ostródzie
  25. Janusz Wierciński – Szkoła Podstawowa w Szyldaku
  26. Michał Napiórkowski – Zespół Szkół Nr 2 w Szczytnie
  27. Ewa Maria Wilk-Stypik – Zespół Szkół Nr 2 w Szczytnie
  28. Anna Sarbiewska – Zespół Szkół Nr 3 w Szczytnie
  29. Dariusz Wędrowski – Zespół Szkół Nr 1 w Szczytnie
  30. Alina Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Lipowcu
  31. Halina Elżbieta Wielgoszewska – Szkoła Podstawowa w Kałęczynie
  32. Roman Michalski – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Braniewie
  33. Teresa Czarnecka – Zespół Szkół Zawodowych w Braniewie
  34. Andrzej Imiołczyk – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie
  35. Ewa Wirgowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Braniewie
  36. Barbara Małgorzata Skorupska – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Mrągowie
  37. Beata Więcek – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Mrągowie
  38. Edward Ludwik Suchan – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Mrągowie
  39. Jolanta Micińska – Szkoła Podstawowa w Pieckach
  40. Mariola Mierkowska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łupkach
  41. Jarosław Wachulski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kętrzynie
  42. Jan Wojciech Mickiewicz – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie.

Wszystkim uhonorowanym życzę optymizmu, zapału i chęci do równie wytrwałej pracy. Aby codzienny trud służenia młodemu człowiekowi wiedzą, umiejętnościami i sercem stał się, nie tylko dzisiaj – ale także w latach następnych źródłem trwałej satysfakcji i wyrazów uznania ze strony władz samorządowych oraz – a może przede wszystkim – uczniów i rodziców.

Przewodnicząca

Bożena Kowalska